Изборник
“Univerzalni prahobran za luftirke kočnice” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 10*31,3mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 16*37,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 16*37,5mm
Za rupu : 10*31,3mm
Visina : 11mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 1H0867981
Kataloški broj 24033
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Оцењено са 0 од 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu




