Изборник
„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Suzuki Swift brezoni za glavčinu“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bezbojna |
|---|---|
| Brend automobila | Suzuki |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bezbojna
Prečnik glave : 12,7mm
Prečnik osovine : 8,5mm
Ukupna dužina : 20,8mm
Kom/pak : 10
Suzuki Nr.: 09409-08322-000
Kataloški broj 16272
Повезани производи
-
Honda
Honda, Nissan, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 595,00 рсдОригинална цена је била: 95,00 рсд.69,00 рсдТренутна цена је: 69,00 рсд. Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 559,00 рсд Dodaj u korpu -
Lexus
Žabice za fiksiranje obloge motora i fiksiranje tapacira
Оцењено са 0 од 554,00 рсд Dodaj u korpu




