Изборник
“Univerzalne kopče za fiksiranje plastične obloge” has been added to your cart. Continue shopping
“Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Mercedes, Volkswagen, Volvo auto žabice za tapacir i obloge motora” has been added to your cart. Continue shopping
“Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
“Ford, Opel žabica za fiksiranje podkrila” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne kopče za tapacir sa klinom“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Suzuki, Toyota |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 13mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 17,5mm
Kom/pak : 25
Suzuki Nr.: 09409-10312
Toyota Nr.: 90467-10167
Kataloški broj 16335
Повезани производи
-
Gm
GM, Suzuki, Toyota auto kopče za unutrašnje plastične elemente
Оцењено са 0 од 5115,00 рсд Dodaj u korpu




