Изборник
„Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Opel Astra, Antara, Insignia kopče za fiksiranje podkrila” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Toyota |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 21,3mm
Kom/pak : 25
Toyota Nr.: 90467-100000
Kataloški broj 16354
Повезани производи
-
Toyota
Toyota Camry, RAV 4 tiple za fiksiranje podkrila za šraf od 6,3mm
Оцењено са 0 од 577,00 рсд Dodaj u korpu





