Изборник
“Honda Fit, Fit EV žabice za fiksiranje pragova” has been added to your cart. Continue shopping
“BMW, Volkswagen kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Toyota |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 23,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 13mm
Prečnik osovine : 8,7mm
Ukupna dužina : 23,6mm
Kom/pak : 25
Toyota Nr.: 67771-30090
Kataloški broj 16284
Повезани производи
-
Gm
GM, Suzuki, Toyota auto kopče za unutrašnje plastične elemente
Оцењено са 0 од 5115,00 рсд Dodaj u korpu





