Изборник
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Toyota |
| Dimenzije rupe | 6,3mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 16,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 30,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 16mm
Za rupu : 6,3mm
Ukupna dužina : 30mm
Kom / pak : 10
Toyota Nr. : 90159-60488
Kataloški broj 23015
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Lexus, Peugeot, Toyota univerzalne žabice za tapacir i za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 570,00 рсд Dodaj u korpu




