Изборник
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Toyota |
| Dimenzije rupe | 5,5mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 14,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 25,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja: Srebrna
Prečnik glave: 14mm
Navoj: 5,5mm
Ukupna dužina: 25,5mm
Kom / pak: 10
Toyota Nr.: 90159-50316
Kataloški broj 23334
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Оцењено са 0 од 569,00 рсд Dodaj u korpu




