Изборник
„BMW, Mercedes, Mini univerzalne navrtke M5“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Honda, Mazda žabice za fiksiranje branika“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Mitsubishi, Subaru, Tesla žabice za fiksiranje tapacira” has been added to your cart. Continue shopping
„Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Toyota |
| Dimenzije rupe | 8,2mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 29,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Za rupu : 8,2mm
Ukupna dužina : 29,5mm
Kom / pak : 10
Toyota Nr. : 75867-30120
Kataloški broj 23002
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Lexus, Peugeot, Toyota univerzalne žabice za tapacir i za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 570,00 рсд Dodaj u korpu




