Изборник
“Honda, Hyundai, Kia kopče za tapacire” has been added to your cart. Continue shopping
„Toyota žabice za fiksiranje pragova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Opel, Renault kopče za tapacire na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Mercedes, Mitsubishi, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 5*8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 13,3mm
Prečnik osovine : 8,5mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 25
Mercedes Nr.: A0069884378
Mitsubishi Nr.: MU010571, M283083
Volkswagen Nr.: 2E1827649
Kataloški broj 21334
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Оцењено са 0 од 5167,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 542,00 рсд Dodaj u korpu




