Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 4,2/6mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 17,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 28,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17,5mm
Za rupu : 4,2/6mm
Ukupna dužina : 28,6mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. :6N0807199, N90740701
Kataloški broj 24357
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)
Оцењено са 0 од 566,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Оцењено са 0 од 5120,00 рсд Dodaj u korpu




