Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…), Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 11,6*15mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 11,6*15mm
Prečnik osovine : 5mm
Ukupna dužina : 19,3mm
Kom/pak : 25
Volkswagen Nr.: 191853577A
Kataloški broj 16458
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu





