| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 13mm
Prečnik tiple : 8mm
Ukupna dužina : 17mm
Pak/kom : 25
Škoda Nr.: 5J0867276
Kataloški broj 15672
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)
Rated 0 out of 566,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu




