| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Lada |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 13*14,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 13*14,3mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom/pak : 20
Lada Nr.: –
Kataloški broj 16092
Related products
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot žabice za fiksiranje kočionih cevi (3)
Rated 0 out of 5225,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu




