“Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Lancia, Mazda |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 13,9mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Navrtke, matice, Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 13,9mm
Prečnik tiple : 9/M5mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 10
Lancia Nr.: 46405784
Kataloški broj 19442
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,9mm
Rated 0 out of 535,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm
Rated 0 out of 538,00 рсд Dodaj u korpu




