| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | GM, Opel |
| Dimenzije rupe | 8*8mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 30,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 18mm
Prečnik tiple : 7,8*8,1mm
Ukupna dužina : 30mm
Kom/pak : 10
GM Nr.: 10285935
Opel Nr.: 2240973
Kataloški broj 20905
Related products
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla
Rated 0 out of 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford Edge, Fiesta, Kuga, Mustang, Opel Mokka žabice za fiksiranje pragova i tapacira
Rated 0 out of 599,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford, Opel žabica za fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu




