| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 11,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 13/17,5mm
Prečnik tiple : 11mm
Ukupna dužina : 18,5mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 82315 2P000
Kataloški broj 20925
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai Genesis, Santa Fe, Sonata, Kia Optima žabce za fiksiarnje prednjeg branika
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Elantra, Sonata, Kia univerzalne tiple za šraf od 4,2mm
Rated 0 out of 5135,00 рсд Dodaj u korpu




