| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Honda, Mitsubishi |
| Dimenzije rupe | 7,5*8mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 7*10,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 7*10,5mm
Prečnik tiple : 7,5*8mm
Ukupna dužina : 16,2mm
Kom/pak : 10
Honda Nr.: 90666-SDA-001
Mitsubishi Nr.: MQ907568
Kataloški broj 21069
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
Honda, Mini, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki univerzalne kopče za tapacire, branike
Rated 0 out of 550,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Nissan, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 595,00 рсдOriginal price was: 95,00 рсд.69,00 рсдCurrent price is: 69,00 рсд. Dodaj u korpu




