| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Land Rover |
| Dimenzije rupe | 8*9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12,5mm
Za rupu : 7,8*9,5mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 10
Land Rover Nr.: DYC500020
Kataloški broj 21286
Related products
-
Chrysler
Chrysler, GM, Ford, Land Rover, Mazda kopče za fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 568,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Land Rover, Mercedes, Seat, Škoda, Volkswagen žabice za unutrašnje obloge tapacire
Rated 0 out of 565,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




