| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Ford, Land Rover |
| Dimenzije rupe | 11,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 14mm
Prečnik tiple : 11mm
Ukupna dužina : 21mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: W714231S300, 1571079
Land Rover Nr.: LR013135
Kataloški broj 21293




