| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 13,2mm
Prečnik tiple : 9,8mm
Ukupna dužina : 21,5mm
Kom/pak : 10
Mitsubishi Nr.: MB880530
Kataloški broj 21387
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Honda, Mini, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki univerzalne kopče za tapacire, branike
Rated 0 out of 550,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Rated 0 out of 595,00 рсд Dodaj u korpu




