| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Prečnik tiple : 9mm
Ukupna dužina : 13mm
Kom/pak : 10
Opel Nr.: 1404960
Kataloški broj 21647
Related products
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 559,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford Edge, Fiesta, Kuga, Mustang, Opel Mokka žabice za fiksiranje pragova i tapacira
Rated 0 out of 599,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford, Opel žabica za fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




