| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 12,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 63,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 12,5mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 63,5mm
Kom/pak : 2
Opel Nr.: 0132608
Kataloški broj 21651
Related products
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Mazda, Mitsubishi, Opel, Toyota kopče za fiksiranje maske hladnjaka
Rated 0 out of 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla
Rated 0 out of 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Ford Mondeo, GM žabice za fiksiranje ukrasnih pragova
Rated 0 out of 5125,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu




