| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 24,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 16/20mm
Prečnik tiple : 8mm
Ukupna dužina : 24,5mm
Kom/pak : 10
Opel Nr.: 1816589, 11589293
Kataloški broj 21686
Related products
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika
Rated 0 out of 5111,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 559,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm
Rated 0 out of 562,00 рсд Dodaj u korpu




