| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Chevrolet, Opel |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 17,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 15/17mm
Prečnik tiple : 9mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom/pak : 10
Opel Nr.: 1610606, 2073050
Kataloški broj 21690
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
Audi, BMW, Ford, Mini, Opel, Volkswagen univerzalni šestougaoni limeni šraf sa podloškom 4,8mm
Rated 0 out of 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Kia, Mazda kopče za tapacire i fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 559,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu




