| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Chevrolet, Opel |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 23,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Prečnik tiple : 8mm
Ukupna dužina : 23mm
Kom/pak : 10
Opel Nr.: 11612035
Kataloški broj 21768
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Daewoo, Honda, Opel kopče za fiksiranje branika
Rated 0 out of 581,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot, Renault žabice za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Ford Mondeo, GM žabice za fiksiranje ukrasnih pragova
Rated 0 out of 5125,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu




