| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 26*30mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 26×30mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7701040837
Kataloški broj 22037
Related products
-
Renault - Dacia
Renault Megane, Scenic kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5127,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault clio kopče za fiksiranje instalacije
Rated 0 out of 5137,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje kablova u motornom prostoru
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




