| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 8*13,5mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 25,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,1mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 25,5mm
Prečnik osovine : 8*13,5mm
Ukupna dužina : 13,1mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7703081188
Kataloški broj 22038
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Dacia, Mercedes, Renault, Seat, Volkswagen kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 580,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu




