| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 12,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12mm
Prečnik tiple : 7mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7703077183
Kataloški broj 22045
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
Citroen, Dacia, Mini, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 550,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault Laguna žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Rated 0 out of 549,00 рсд Dodaj u korpu




