“Citroen, Fiat, Peugeot žabice za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Renault, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 12,3mm
Prečnik tiple : 6mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7703072261
Volkswagen Nr.: 8N8868307
Kataloški broj 22048
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu




