| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 3,2mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Prečnik rupe : 3,2mm
Ukupna dužina : 14mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7703081056
Kataloški broj 22049
Related products
-
Renault - Dacia
Dacia Logan, Sandero, Renault Laguna kopče za fiksiranje izolaciju haube
Rated 0 out of 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje kablova u motornom prostoru
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




