| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 7,5mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Prečnik tiple : 7,5mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7703077458
Kataloški broj 22050
Related products
-
Renault - Dacia
Renault clio kopče za fiksiranje instalacije
Rated 0 out of 5137,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Dacia, Fiat, Renault tiple za šraf 3,9mm
Rated 0 out of 545,00 рсд Dodaj u korpu




