| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 12,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13mm
Prečnik tiple : 12,3mm
Ukupna dužina : 20,5mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7701050730
Kataloški broj 22052
Related products
-
Renault - Dacia
Renault Kangoo, Master, Trafic kopče za fiksiranje ukrasne lajsne
Rated 0 out of 579,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Citroen, Dacia, Mini, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 550,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje kablova u motornom prostoru
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




