| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 10,5mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 8/12mm
Prečnik tiple : 10,7mm
Ukupna dužina : 16,2mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7701061797
Kataloški broj 22055
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Dacia, Mercedes, Renault, Seat, Volkswagen kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 580,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Dacia, Renault kopče za fiksiranje izolacije haube
Rated 0 out of 531,00 рсд Dodaj u korpu




