| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 10*17mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 35,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 25,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 35mm
Prečnik tiple : 10*17mm
Ukupna dužina : 25,3mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7703077470
Kataloški broj 22059
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Renault, Seat, Volkswagen kopče za tapacir
Rated 0 out of 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu




