| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Renault |
| Dimenzije rupe | 10*14mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 18,8*22,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18,8*22,5mm
Prečnik tiple : 11*14,7mm
Ukupna dužina : 16,8mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7703081239
Kataloški broj 22060
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Dacia, Mercedes, Renault, Seat, Volkswagen kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 580,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Dacia, Fiat, Renault tiple za šraf 3,9mm
Rated 0 out of 545,00 рсд Dodaj u korpu




