| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Suzuki, Toyota |
| Dimenzije rupe | 8*10mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 8*16mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 8*16mm
Prečnik tiple : 8*10mm
Ukupna visina : 14,5mm
Kom/pak : 25
Suzuki Nr.: 09409-08332
Toyota Nr.: 90467-10201
Kataloški broj 22429
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat univerzalni šraf sa šrokom podloškom i D glavom, 4,2*16mm
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu -
Mitsubishi
Mitsubishi, Suzuki, Toyota žabice za fiksiranje obloge motora i tapacira
Rated 0 out of 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Lexus
Žabice za fiksiranje obloge motora i fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 554,00 рсд Dodaj u korpu




