| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Toyota |
| Dimenzije rupe | 8*8mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje kablova |
| Prečnik glave | 15*27mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 15*27mm
Za rupu : 8*8mm
Visina : 21mm
Kom / pak : 10
Kataloški broj 22995




