“Citroen, Fiat, Peugeot žabice za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Toyota |
| Dimenzije rupe | 6,8mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 18,3*18,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,4mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18,3*18,3mm
Za rupu : 6,8mm
Ukupna dužina : 21,4mm
Kom / pak : 10
Toyota Nr. : 53259-20030
Kataloški broj 23279
Related products
-
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Rated 0 out of 569,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla
Rated 0 out of 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Lexus
Žabice za fiksiranje obloge motora i fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 554,00 рсд Dodaj u korpu




