| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Seat, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 28,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 26,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 28,3mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 26mm
Kom/pak : 10
Volkswagen Nr.: 6N0868243A
Kataloški broj 23533
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Volkswagen univerzalni torx šraf za lim 4,8*19mm
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu




