| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 8*8,2mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Univerzalne |
| Prečnik glave | 10,8*15,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 10,8*15,2mm
Za rupu : 8*8,2mm
Ukupna dužina : 9,2mm
Kom/pak : 25
Volkswagen Nr.: N0120622
Kataloški broj 23741
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)
Rated 0 out of 566,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu




