| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Seat, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 23,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13mm
Za rupu : 8mm
Ukupna dužina : 23mm
Kom / pak : 25
Volkswagen Nr. : 3C0867333
Kataloški broj 23963
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu




