| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 5/9mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 16,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 27,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 16mm
Za rupu :5/9mm
Ukupna dužina : 27mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : N90642001
Kataloški broj 23981
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu




