| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 25,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 24,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 25mm
Za rupu : 6mm
Ukupna dužina : 24mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 4F0805121
Kataloški broj 24030
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Volkswagen univerzalni torx šraf za lim 4,8*19mm
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)
Rated 0 out of 566,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu




