| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 21,6mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 21,6mm
Za rupu : 10mm
Ukupna dužina : 11mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : N90757901
Kataloški broj 24069
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu




