| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 10*10mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 19,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 19,3mm
Za rupu : 10*10mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : N10621301
Kataloški broj 24113
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)
Rated 0 out of 566,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Volkswagen žabice za fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 535,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu




