“Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice” has been added to your cart. Continue shopping
“Ford Fiesta kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne žabice za fiksiranje kablova” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne žabice za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 7,9mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,4mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Za rupu : 7,9mm
Ukupna dužina : 9,4mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : N90533301
Kataloški broj 24119
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije
Rated 0 out of 598,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu




