| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Volvo |
| Dimenzije rupe | 5*10mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Ukrasne lajsne spoljne, Ukrasne lajsne unutrašnje |
| Prečnik glave | 11,5*12,4mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 11,5*12,4mm
Za rupu : 5*10mm
Ukupna dužina : 15mm
Kom / pak : 10
Volvo Nr. : 9132876
Kataloški broj 24151
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Seat, Volkswagen, Volvo žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 5186,00 рсд Dodaj u korpu




