| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 10,6mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 22,6mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,4mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 22,6mm
Za rupu : 10,6mm
Ukupna dužina : 18,4mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 1H086719901C
Kataloški broj 24174
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)
Rated 0 out of 566,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu




