| Boja | Braun |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 7,8*7,8mm |
| Namene žabica - kopči | Univerzalne |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : braun
Prečnik glave : 13mm
Za rupu : 7,8*7,8mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : N10507301
Kataloški broj 24203
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu




