| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Seat, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 6*8mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume |
| Prečnik glave | 8*10mm |
| Ukupna dužina ili visina | 8,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 8*10mm
Za rupu : 6*8mm
Ukupna dužina : 8,5mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 3C0837975
Kataloški broj 24209
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu




